Xiaomi 12 Ultra’dan makus haber: Yılın ikinci çeyreğine ertelendi

Geçtiğimiz Aralık ayında 12, 12 Pro ve 12X olmak üzere üç amiral gemisi modelini tanıtan Xiaomi, 12 Ultra modeli üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Yeni paylaşılan bilgilere nazaran 2021’in birinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen yeni aygıt, yılın ikinci çeyreğine ertelendi.

Snapdragon 8 Gen 1 Plus ile gelecek

Bilindiği üzere fotoğrafları sızdırılan ve epeyce büyük bir dairesel kamera tasarımı ile gelmesi beklenen Xiaomi 12 Ultra, ana kamera, periskop telefoto kamera ve ultra geniş açılı kamera olmak üzere üçlü bir dizayna mesken sahipliği yapacak. Bununla birlikte tedarik zahmetleri sebebiyle modelin yonga setinde değişikliğe giden Xiaomi, Qualcomm’un yeni Snapdragon 8 Gen 1 Plus çözümüne geçiş yapmayı planlıyor.

Xiaomi 12 Ultra’nın tasarımı netleşti: Yeni imajları sızdı

1 gün evvel eklendi

Aygıtın ertelenmesinin yapılan yonga değişikliği kararı ile temaslı olduğu düşünülürken, Samsung üretimi 2K OLED panel, 4860 mAh batarya ile birlikte 120W kablolu, 50W kablosuz şarj dayanağı sunacak yeni amiral gemisinin, Snapdragon 8 Gen 1 Plus ile hayli tezli geldiğini söyleyebiliriz. 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi 12 Ultra yılın ikinci çeyreğine ertelendi

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.