Xiaomi 12 Ultra’nın dayanıklılık görüntüsü paylaşıldı: Bükülme testlerinde korkuttu


Akıllı telefon ve aygıtlara uyguladığı şiddetli sağlamlık testleri ile bilinen JerryRigEverything, gerçekleştirilen testlerde ikiye ayrılan OnePlus 10 Pro ile misal özelliklere sahip olan Xiaomi 12 Ultra’yı karşılaştırdı.

Paylaşılan görüntüye baktığımızda art paneli Gorilla Glass 5 ile korunan ve alüminyum bir çerçeveye sahip olan yeni amiral gemisinin çizilme testlerinden başarılı bir halde geçtiği görülüyor. Aygıtta oluşan çizikler Mohs sertlik ölçeğinde 6. düzeyde ekranda görünür hale gelirken, daha derin çizikler 7. düzeyde ortaya çıkıyor.

ZTE Axon 40 Ultra’nın ekran altı kamerası ayrıntılandı

1 sa. evvel eklendi

Bükülme testlerinde korkuttu

Görüntünün devamında aygıtın ekran altı parmak izi okuyucunu test eden youtuber, ekranda çizikler oluşsa da sensörün başarılı bir formda çalışmaya devam ettiğini belirtiyor. Çakmak ile gerçekleştirilen ateş testinde ise ekranında kalıcı izler oluştuğu görülen Xiaomi 12 Ultra’nın, bükülme kelam konusu olduğunda çıkardığı sesler ile izleyenleri bir ölçü korkuttuğunu söyleyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi 12 Ultra dayanıklılık testlerinden geçti

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.