Xiaomi 12 Ultra’nın tasarımı netleşti: Yeni imgeleri yayınlandı

Merakla beklenen Xiaomi 12 Ultra hakkında yeni ayrıntılar internete düştü. Amiral gemisi akıllı telefonun art panelini gösteren manzaralar yayınlandı. Çinli kaynaklar tarafından sızdırılan render’lar aygıtın dizaynına yönelik evvelki söylentileri doğruluyor.

Orta sınıf Realme 9 5G SE, 144 Hz ekranla geliyor

15 sa. evvel eklendi

Manzaralara bakılırsa, Xiaomi 12 Ultra yuvarlak formda devasa bir kamera ünitesiyle gelecek. Şirket bu kere aygıtın art panelinde bir ekrana yer vermemiş. Muhtemelen üretici Xiaomi 11 Ultra’daki deneysel tahlilin gereğince tesirli olmadığına karar vermiş.

Neler biliyoruz?

Teknik özellikler konusunda da birtakım detaylar var. Xiaomi 12 Ultra’nın Snapdragon 8 Gen 1 Plus platformunu temel alan birinci aygıt olarak çıkış yapacağı söyleniyor. Ayrıyeten kamera sistemi için Leica argümanları vardı lakin imgelerde buna dair bir işaret yok.

Xiaomi 12 Ultra için konuşulanlar ortasında QHD+ çözünürlüğe sahip 120 Hz AMOLED ekran, 16 GB’a kadar RAM, 512 GB’a kadar depolama alanı ve 120W ya da 150W süratli şarj dayanaklı 5.000 mAh pil yer alıyor. Akıllı telefonun tanıtım tarihi ve öbür özellikleri ise şimdi belirli değil.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi 12 Ultra’nın tasarımı netleşti: Yeni imajları sızdı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.