Xiaomi Black Shark 5’in yeni tanıtım görüntüsü paylaşıldı: Tetik tuşları ile dikkat çekiyor

Xiaomi’nin merakla beklenen Black Shark 5 serisinden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 30 Mart tarihinde tanıtılması beklenen telefonlar hakkında yeni bir tanıtım görüntüsü ve Geekbench skorları paylaşıldı.

Taşınabilir oyun tecrübesini arttıracak

Paylaşılan görüntüde yeni telefonların Magnetic Lifting Shoulder Button 2.0 ismini taşıyan tetik tuşlarına dikkat çeken Xiaomi, taşınabilir yarış ve FPS oyunlarında daha güzel bir denetim tecrübesi sunacak. Bununla birlikte Black Shark 5 ve Black Shark 5 Pro olmak üzere iki aygıttan oluşacak serinin ana modeline Snapdragon 870, Pro modeline ise Snapdragon 8 Gen 1 yongası güç verecek.

Black Shark 5 serisinin tanıtım tarihi açıklandı

1 gün evvel eklendi

Bildirilenlere nazaran çıkışına az bir mühlet kala Geekbench’te görünmeye başlayan yeni telefonlar ortasından Black Shark 5 Pro modeli 1.237 tek çekirdek, 3.750 çoklu çekirdek skoruna ulaşmayı başarıyor. Pro modeline kıyasla nispeten daha düşük 1.000 ve 3.000 skorlarına ulaşan Black Shark 5 ise piyasaya sürülmesi ile birlikte yeni performans iyileştirmeleri alabilir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi Black Shark 5 tezli oyun özellikleri ile geliyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.