Xiaomi Civi 1S’in tanıtım görüntüsü yayınlandı


Çinli teknoloji devi Xiaomi yakında yeni bir telefonla karşımıza çıkacak. Xiaomi Civi 1S olarak isimlendirilen modelin 21 Nisan’da resmiyet kazanacağı doğrulanmıştı. Lansmana çok az bir müddet kala aygıtın dizaynını gözler önüne seren kısa bir tanıtım görüntüsü paylaşıldı.

Akıllı telefon satışları düşüyor

1 sa. evvel eklendi

Weibo’da yayınlanan 35 saniyelik manzara akıllı telefonun renk geçişli ve parıldayan şık art panelini gösteriyor. Buna ek olarak Xiaomi Civi 1S’in üç sensör ve bir LED flaş içeren dikdörtgen kamera ünitesine sahip olduğunu görüyoruz. Aygıt evvelki jenerasyonun ince ve hafif dizaynını sürdürecek.

Sızdırılan özellikleri

Akıllı telefonun 120 Hz yenileme suratına sahip 6.55 inç ekran taşıyacağı bildiriliyor. Aygıtla ilgili sızdırılan ayrıntılar ortasında Snapdragon 778G+ işlemci ve 67W süratli şarj takviyesine sahip 4.500 mAh pil de var. Xiaomi Civi 1S hakkında tüm ayrıntıları ve fiyat etiketini yarın öğreneceğiz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi Civi 1S’in tanıtım görüntüsü yayınlandı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.