Xiaomi Civi 2’nin teknik özellikleri sızdırıldı

Xiaomi tarafından geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan Civi modeli, gerek tasarım gerekse de performansı ile kullanıcılardan olumlu yorumlar toplamayı başarmıştı. Şirketin modelin halefi olacak bir telefon üzerinde çalıştığını söyleyen Digital Chat Station, Civi 2’nin teknik özellikleri hakkında yeni bilgiler paylaştı. 

Yüzde 20 performans artışı sunacak

Orta düzey akıllı telefonlar ortasında 120 Hz yenileme suratına sahip OLED ekran, Snapdragon 778G, 55W süratli şarj ve 64 MP üçlü kamera tasarımı üzere öne çıkan özellikleri bulunan telefonun ufak bir güncelleme alacağı bildirilirken, en büyük fark yonga seti tarafında görülecek.

Xiaomi Civi neler sunuyor?

5 ay evvel eklendi

Bununla birlikte Snapdragon 778G platformunun gelişmiş bir plus versiyonu ile gelmesi beklenen Xioami Civi 2, GPU ve CPU performansında yüzde 20 oranında artış sunacak. Yapılan yonga seti değişikliği ile birlikte ayrıyeten MIUI 13 işletim sistemi ile güncellenecek yeni telefonun şarj, kamera, görüntüleme teknolojisi ve süratli şarj hızlarının tıpkı kalması bekleniyor. 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi Civi 2’nin teknik özellikleri aşikâr oldu: İşte ayrıntılar

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.