Xiaomi Mi Band 7 için geri sayım başladı: Mayıs ayında gelebilir

Xiaomi Mi Band serisi akıllı bileklikler dünyanın en tanınan giyilebilir aygıtlarının başında geliyor. Güncellenmiş ekrana sahip Xiaomi Mi Band 6 bundan tam bir yıl evvel piyasaya sürülmüştü. Fakat Çinli marka gelecek kuşak hakkında rastgele bir detay paylaşmıyor.

PlayStation 5’e bu hafta Değişken Yenileme Suratı takviyesi geliyor

2 gün evvel eklendi

Taşınabilir bölümün emniyetli bilgi kaynaklarından biri olan Digital Chat Station, Xiaomi Mi Band 7‘nin çıkış yapmak üzere olduğunu söyledi. Gelen bilgiler yeni akıllı bilekliğin Mayıs ayının sonuna yanlışsız resmiyet kazanacağı tarafında.

Aslında daha evvel tanıtılacaktı

Digital Chat Station ayrıyeten Mi Band 7’nin duyurusunun daha erken bir tarihte gerçekleşmiş olabileceğini, lakin Çin’deki yeni koronavirüs salgınının planları kıymetli ölçüde değiştirdiğini söyledi. Akıllı bileklik esasen birkaç sertifika almış durumda.

Yeni Mi Band’in daha büyük AMOLED ekran, GPS sensörü, AOD takviyesi ve akıllı alarm özelliği ile geleceği söyleniyor. Ayrıyeten akıllı bilekliğin daha kare bir gövdeye sahip olacağı ve akıllı saati andıracağı da sızıntılar ortasında. Tabi tüm bunların teyide muhtaç bilgiler olduğunu unutmayalım.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Xiaomi Mi Band 7 için geri sayım başladı: Mayıs ayında gelebilir

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.