Xiaomi Mi Band 7’nin birinci resmi imajları yayınlandı: İşte tanıtım tarihi

Xiaomi önümüzdeki günlerde yeni bir akıllı bileklik piyasaya sürecek. Çinli şirket Mi Band 7 ismi altında çıkış yapacak aygıtın birinci resmi basın görsellerini yayınladı. Birebir vakitte akıllı bilekliğin özellikleriyle ilgili kimi ayrıntılar paylaştı.

Acer SpatialLabs View duyuruldu: İşte özellikleri ve fiyatı

3 sa. evvel eklendi

Xiaomi Mi Band 7 büyütülmüş ekranla karşımıza çıkacak. Hatırlayacağınız üzere şirket Mi Band 6’da 1.56 inçlik bir ekrana yer vermişti. Yeni model 1.62 inç AMOLED ekranla karşımıza çıkacak. Yani ekran boyutunda %25 civarında bir artış kelam konusu.

Fiyat etiketi de sızdırıldı

Xiaomi Mi Band 7’nin öbür özellikleri şimdi netleşmiş değil. Fakat bu mevzuda kimi söylentiler var. Daha evvelki raporlarda aygıtın kalp atış suratı ve SpO2 sensörleri, yerleşik GPS, 250 mAh kapasiteli pil ve Zepp OS işletim sistemiyle geleceği bildirilmişti.

Xiaomi Mi Band 7’nin tanıtımı 24 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. En çok merak edilen şeylerden biri de fiyat etiketi. Gelen bilgiler NFC özellikli versiyonunun 40 dolar karşılığında satışa sunulacağı istikametinde. NFC’siz modelin fiyatı ise 7 ila 10 dolar daha düşük olacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Xiaomi Mi Band 7’nin birinci resmi manzaraları yayınlandı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.