Xiaomi Mix Fold 2 geliyor: Çıkış tarihi sızdırıldı

Xiaomi birinci katlanabilir telefonunu geçtiğimiz yıl piyasaya sürmüştü. Çinli şirket artık ise Mix Fold 2 modelini çıkarmaya hazırlanıyor. Taşınabilir kesimin muteber bilgi kaynaklarından biri olan Digital Chat Station, aygıtın çıkış tarihiyle ilgili kimi bilgiler paylaştı.

Google ana sayfası için widget’lı tasarım test ediliyor

1 sa. evvel eklendi

Çinli duyumcunun aktardığı bilgilere nazaran Xiaomi Mix Fold 2 bu yılın ikinci çeyreğinde yani Haziran ayı sona ermeden tanıtılacak. İkinci jenerasyon katlanabilir telefonun 2K çözünürlüğe sahip 8.1 inç ana ekranla gelmesi bekleniyor. Hem ana hem de dış taraftaki ekran yüksek yenileme suratı sunacak.

LTPO panel bilgisi

Xiaomi’nin bu sefer aygıtta uyarlanabilir yenileme suratına imkan tanıyan LTPO panele yer vereceği belirtiliyor. Katlanabilir telefon için konuşulanlar ortasında Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci ve daha büyük bir pilin yanı sıra kablosuz şarj teknolojisi de var.

Xiaomi’nin Mix Fold 2 dışında Samsung Galaxy Z Flip serisiyle rekabet edebilmek için Mix Flip isimli öbür bir katlanabilir telefon da piyasaya süreceği söyleniyor. Şirketin bu segmentte atacağı adımları ilerleyen devirlerde daima birlikte göreceğiz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi Mix Fold 2 geliyor: Çıkış tarihi sızdırıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.