Xiaomi, Pilota güneş gözlüğünü tanıttı: Fiyatı tuzlu

Akıllı konut aletlerinden cep telefonlarına kadar birçok farklı dalda büyük bir eser yelpazesi sunan Xiaomi, Çin’de şık bir dizayna sahip yeni Pilota güneş gözlüğünü tanıttı.

Dayanıklılık ve konforu birleştirecek

İsminden da anlaşılacağı üzere gökyüzünden ilham alınarak tasarlanan yeni gözlük, uçak pilotlarının taktığı güneş gözlüklerine emsal tasarım çizgileri ile geliyor. Bununla birlikte Almanya’dan ithal edilen naylon polarize camlarla donatılan Pilota’nın, kullanıcısını güneşten gelen ziyanlı ultraviyole ışıklardan korumak için UV400 müdafaası ve ter, parmak izi, yağ ve öbür istenmeyen yapışkan sıvılara karşı dayanıklılığı bulunuyor.

Xiaomi Mix Fold 2 her iki tarafa da katlanabilecek

5 gün evvel eklendi

İnce bir dizayna kıyasla Pilota’nın hafif ve yüksek kaliteli paslanmaz çelik alüminyum çerçeve ile geldiğini söyleyen Xiaomi, gözlüklerin sunacağı konfor ve dayanıklılık konusunda epeyce tezli. Şu an için sadece Çin’de satışa sunulan Pilota güneş gözlüğünün ülkemize gelip gelmeyeceği şimdi bilinmiyor. Bununla birlikte Siyah ve Mavi olmak üzere iki renk seçeneği ile satışa sunulan yeni gözlük 132 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Xiaomi yeni güneş gözlüğünü tanıttı: İşte ayrıntılar

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.