Xiaomi Redmi K50 Pro’nun tasarımı ortaya çıktı

Redmi K50 serisi üzerinde çalışmalarını sürdüren Xiaomi, sahip olduğu özellikler ve fiyatı ile fark yaratması beklenen yeni telefonlarını yakında piyasaya sürecek. Birinci olarak Çin kullanıcılarına sunulacak modellerin çıkışına az bir mühlet kala Redmi K50 Pro‘nun tasarımı ortaya çıktı.

108 MP ana kamera ile geliyor

Weibo’da paylaşılan bir gönderide turuncu ve mor tasarımları ile görüntülenen Redmi K50 Pro’nun, kamera tasarımı dışında K40 modeli ile benzerlikler taşıdığını söyleyebiliriz. Kamera tarafında bizleri üçgen halinde konumlandırılan üç kamera sensörü ile karşılayan telefonun sensör ayrıntıları kapalılığını koruyor ancak ana kameranın 108 MP olacağı netlik kazanmış durumda.

Galaxy S23’ün tasarımı hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı

2 gün evvel eklendi

Farklı kaynaklara nazaran Redmi K50, K50 Pro, K50+ ve K50 Gaming olmak üzere dört farklı modelden oluşacakK50 serisinin, ayrıca JBL imzalı stereo hoparlörler ve 120 Hz AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte güç tuşuna pozisyonlandırılmış parmak izi okuyucusunu devam ettirecek yeni telefonlar ortasından K50 Pro+ ve K50 Gaming modelleri Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinden güç alacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi Redmi K50 Pro’nun tasarımı gün yüzüne çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.