Xiaomi Redmi K50 serisi, Bluetooth 5.3’ü kullanan birinci telefonlar olacak

Xiaomi‘nin 17 Mart tarihinde piyasa sürülmesi beklenen Redmi K50 serisinden bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonlar hakkında resmi bir tanıtım görseli paylaşan şirket, serinin kesimde Bluetooth 5.3‘ü destekleyen birinci telefonlar olacağını duyurdu.

Bölümde birinci olacak

Redmi K50, K50 Pro, K50 Pro+ ve K50 Gaming Edition olmak üzere toplam dört aygıttan oluşan serinin kablosuz aygıt irtibatında gecikme müddetlerini azaltması beklenen yeni Bluetooth teknolojisi, daha uygun bir güç tüketimi ve daha güçlü bir parazit tedbire özelliği ile oyun tecrübesini geliştirecek. 

2021 yılının en çok satan akıllı telefonları açıklandı

2 gün evvel eklendi

Bluetooth teknolojisinin yanı sıra Redmi K50 serisi ayrıyeten dev yonga üreticisi MediaTek’in yeni Dimensity 8100 ve 9000 yongalarından ve Snapdragon 8 Gen 1’den güç alacak. Bununla bir arada geçtiğimiz günlerde telefonların kristal kesimlerinden oluşan art kapak dizaynını paylaşan Redmi’nin yeni telefonları ile tezli bir formda geldiğini söyleyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi Redmi K50 serisi Bluetooth 5.3 takviyesi ile geliyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.