Xiaomi, Redmi Note 12’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor

Redmi’nin lideri Lu Weibing bugün Çin toplumsal ağı Weibo’daki resmi sayfasında, yeni Redmi Note modelinin yakında piyasaya sürüleceğini gösteren bir teaser yayınladı. Görsele bakılırsa, yeni akıllı telefonun Redmi Note 12 olarak isimlendirilip adlandırılmayacağı şimdi bilinmiyor.

Akıllı telefonu andıran Huawei Band 7’nin görselleri yayınlandı

3 gün evvel eklendi

Redmi Note 12 ne vakit çıkacak?

Bu manzaraya eşlik eden metinde Redmi lideri, şirketin yılda iki jenerasyon Note sürümüne geçişinin kimi kullanıcıları sıkıntı durumda bıraktığını söylüyor – mevcut yılın aygıtlarından hangisini tercih edeceklerini bilmiyorlar -. Bu bağlamda Redmi, kullanıcıların başını karıştırmamak için yeni akıllı telefonlara farklı isimler verebilir. Lakin şu an da bu aygıtın Redmi Note 12 olarak piyasaya sürümlesi bekleniyor.

Redmi Note 12 serisinin 6.6 inç ekrana,  4300 mAh ve  4980 mAh pillere (versiyona bağlı olarak) ve büyük olasılıkla en yeni MediaTek Dimensity 1300 işlemciye sahip olması bekleniyor. Yeni akıllı telefonların lansmanlarının ise bu yıl Mayıs ayında yapılması kuvvetle mümkün.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi, Redmi Note 12’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.