Xiaomi Watch S1 Active akıllı saatin görselleri sızdırıldı

Geçen yılın sonlarına hakikat Xiaomi, 1.43 inç AMOLED ekrana, 117’ye kadar idman moduna ve 5 ATM su geçirmezlik derecesine sahip Xiaomi Watch S1 isimli akıllı saatini piyasaya sürmüştü. Davetleri yanıtlamak için bir mikrofon ve hoparlöre sahip olan Watch S1, kalp atış suratını ve kandaki oksijen doygunluğunu (SpO2) ölçebiliyor. Ayrıyeten tek bir şarjla 12 güne kadar dayandığı tez edilen 470mAh pil ile geliyor. Bu akıllı saatten sonra Xiaomi, yeni bir akıllı saat üzerinde çalışmalara başladı. Şimdilerde ise Xiaomi, Watch S1 Active isimli yeni bir Watch S1 varyantını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 

Mi Band 7 hakkında birinci ayrıntılar ortaya çıktı

13 sa. evvel eklendi

 

Xiaomi Watch S1 Active, 15 Mart’ta tanıtılabilir

Üstteki sızdırılan görsele göre Watch S1 Active, bir evvelki modele nazaran benzeri bir dizaynla gelecek. Watch S1 Active, dairesel kadranlı metal bir kasaya, silikon kayışlara ve sağ tarafta iki donanım düğmesine sahip görünüyor. Saatin bezeli üzerinde “Ev, Spor, Dış Yer, Aktif” yazıları bulunmakta. Ayrıyeten saatin birden fazla saat yüzünü desteklemesi ve siyah, mavi ve beyaz renk seçenekleriyle gelmesi bekleniyor.

Şu an için Xiaomi Watch S1 Active‘in özellikleri hakkında bir bilgi bulunmamakta. Lakin Watch S1’e nazaran bir ekip güzelleştirmelerle gelmesi bekleniyor. Ayrıyeten şirketin 15 Mart’ta Xiaomi 12 serisi akıllı telefonlarını duyurmak için global bir lansman aktifliği düzenlemesi bekleniyor ve Watch S1 Active’in bu lansmanda tanıtılacağı çıkan söylentiler ortasında. 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Xiaomi Watch S1 Active akıllı saatin tasarımı sızdırıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.