Xiaomi Watch S1 Active’in lansman tarihi açıklandı

Akıllı telefon pazarında olduğu üzere akıllı saat tarafında da muvaffakiyet elde eden Xiaomi yeni akıllı saat modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda Xiaomi Watch S1 modeli ile karşımıza çıkan Xiaomi, artık birebir modelin farklı bir versiyonu olan Xiaomi Watch S1 Active‘i tanıtmaya hazırlanıyor. İşte Watch S1 Active’in lansman tarihi.

Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro’nun Avrupa fiyatları katılaştı

1 hf. evvel eklendi

Xiaomi Watch S1 Active 15 Mart’ta tanıtılacak

Xiaomi‘nin yeni akıllı saat modeli Xiaomi Watch S1 Active için tarih verildi. Bugün aygıtın lansman tarihini açıklayan Xiaomi, Xiaomi 12’nin de tanıtılacağı aktifliği işeret etti. 15 Mart’ta tüm özellikleri ile karşımıza çıkacak olan Xiaomi Watch S1 Active şimdilik pek fazla ayrıntı vermiyor. Lakin söylentiler aygıtın 1,43 inç büyüklüğünde bir ekranla geleceğini söylüyor. Görseller ise kayış renklerinin beyaz mavi ve siyah olarak belirlendiğini ortaya koyuyor.

Ek olarak tezlere nazaran Xiaomi Watch S1 Active‘in 50 metreye kadar su geçirmeyeceğini, 117 farklı spor dayanağı sunduğunu, 12 gün pil ömrü sunacağını ve NFC ile geleceğini söyleniyor. Fiyatının ise 199 Euro olması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Xiaomi Watch S1 Active’in lansman tarihi açıklandı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.