Xiaomi’nin yeni telefonları 150W süratli şarj dayanağı ile gelecek

Önümüzdeki haftalarda Redmi K50 serisini duyurmaya hazırlanan Xiaomi, günümüz akıllı telefonlarında karşımıza çıkan süratli şarj teknolojisin sonlarını zorlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Süratli şarj dayanağı 150W’a çıkıyor

Digital Chat Station tarafından paylaşılan bilgilere nazaran Redmi K50 Gaming Edition ve Redmi K50 Pro+ modellerinde 6c çift hücreli bir pile yer vererek sırasıyla 120W ve 100W süratli şarj dayanağı sunmayı planlayan şirket, telefonların yalnızca 17 dakikada tam şarj olmasını sağlayacak.

Günümüzde birçok kullanıcı yükselen süratli şarj teknolojisine kuşku ile yaklaşıyor olsa da Digital Chat Station, Xiaomi’nin daha süratli bir süratli şarj tahlili hazırladığını ve bu tahlilin seri üretime neredeyse hazır olduğu söylüyor. Bununla birlikte yeni şarj gücünün 150W‘a kadar ulaşması beklenirken, telefonlar 17 dakikadan daha kısa mühletler içinde tam şarj edilebilecek.

Xiaomi AR tabanlı bir alışveriş navigasyon sistemi geliştiriyor

22 sa. evvel eklendi

Yeni şarj teknolojisinin hangi telefonlarda kullanıcılacağı şimdi bilinmiyor fakat Xiaomi 12 Ultra yahut yaklaşmakta olan MIX serisinde kendine yer bulabilir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi süratli şarj takviyesini 150W’a çıkartıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.