Yamaha yeni kablosuz kulaklıklarını tanıttı

Ses teknolojileri dalının değerli isimlerinden Yamaha uzun kullanım mühletleri ile rekabette tezli olmaya çalışacak yeni kablosuz kulaklığını duyurdu. Firma kendi ses teknolojilerine de yer vermiş.

Yamaha TW-E5B özellikleri ve fiyatı

Yamaha TW-E5B tam kablosuz kulaklık modelinde 7mm dinamik şoförler yer alıyor. Yamaha True Sound teknolojisi seslere derin ayrıntılar eklerken Listening Deva özelliği de duyma kaybına yol açacak muhakkak frekansları düşürüyor.

Thermaltake ARGENT H5 RGB Wireless fiyatı aşikâr oldu

2 gün evvel eklendi

Oyun modu ile gecikmeler en aza indirilirken Qualcomm cVc berrak ses yakalama ve aptX Adaptive teknolojilerine de yer veriliyor. Kulaklıklar tuşlarla denetim edilirken gövde de IPX5 sertifikasına sahip.

Kulaklık tek şarj ile 8.5 saate kadar kullanılabiliyor. Kutusu ile birlikte toplamda 30 saate ulaşıyor. Sınıfında en uygunlardan birisi haline gelen kulaklık gürültü engellemeden fedakarlık yapmış. Fiyatı ise 170$ olarak açıklandı.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Yamaha TW-E5B özellikleri muhakkak oldu

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.