Yemeksepeti Banabi’nin ismi değişiyor: Yemeksepeti Market

Pandemiyle birlikte birçok insanın hayatına giren Yemeksepeti’nin market kısmı Yemeksepeti Banabi, isim değişikliğine gidiyor.

Yemeksepeti Market

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya nazaran Yemeksepeti Banabi, bugünden itibaren Yemeksepeti Market olarak değişiyor. Yemeksepeti’nin birinci olarak Nisan 2019’da İstanbul’da faaliyete geçirdiği online market alışverişi platformu Banabi, yeni ismi ve logosuyla yoluna devam etmeye hazırlanıyor. 2 Mayıs’tan itibaren basamaklı olarak tüm platformlarda isim ve logo değişimine gidecek olan şirket, hizmetlerine “Yemeksepeti Market” ismiyle devam edecek. 

Epic ve Google tekrar davalık oluyor

15 sa. evvel eklendi

Yemeksepeti bu isim değişikliğiyle birlikte market kısmındaki eser gamını da genişletecek. Bilhassa taze eser kümeleri (meyve zerzevat, kırmızı-beyaz et) ile sıcak ve pratik yemek alternatifleri konusunda kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmaya hazırlanıyor.

2 Mayıs’tan itibaren Yemeksepeti web sitesinde görülebilecek isim ve logo değişikliği; 11 Mayıs’ta Android, 15 Mayıs’ta ise iOS kullanıcılarına büsbütün yansımış olacak. Geçiş süreci 24 Mayıs’ta tüm platformlarda tamamlanmış olacak. 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Yemeksepeti Banabi’nin ismi değişiyor: Yemeksepeti Market

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.