Yeni 13 inç MacBook Pro geliyor! İşte tüm bilinen özellikleri

Apple‘ın çok tercih edilen modeli 13 inç MacBook Pro yeni versiyonuyla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. En son Kasım 2020’de 13 inç MacBook Pro modelini tanıtan Apple, artık yeni 13 inç MacBook Pro‘yu tanıtmaya hazırlanıyor. İşte 13 inç MacBook Pro hakkında tüm bilinenler.

AirPods üreticisi Luxshare, elektrikli araba işine giriyor

4 gün evvel eklendi

Yeni 13 inç MacBook Pro önümüzdeki aylarda piyasaya giriş yapacak

Gelen bilgilere nazaran 8 Mart‘ta bir aktiflik düzenleyecek olan Apple, bu aktiflikte yeni Mac modellerini tanıtacak. Bu modellerin ortasında 13 inçlik MacBook Pro da yer alıyor. Sızıntılara nazaran Mart, Mayıs ve Haziran aylarına yeni Mac modellerini tanıtacak olan Apple, 13 inçlik MacBook Pro‘yu Mart ayında tanıtacak. Ortaya çıkan bilgilere nazaran yeni 8 çekirdekli M2 çip ile birlikte gelecek olan yeni 13 inç MacBook Pro, ek GPU çekirdekleri ile daha uygun performans sunacak.

Tasarım manasında evvelki MacBook Pro’dan hiçbir fark sunmayacak olan yeni 13 inç MacBook Pro muhtemelen Touch Bar‘a sahip olacak. Son olarak küçük LED ekran ve 120Hz ProMotion üzere özellikler sunmayacak olan yeni 13 inç MacBook Pro, görünüşe nazaran evvelki versiyondan yalnızca performansı ile ayrılacak.  

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Dizüstü Bilgisayarlar Haberleri
  • Yeni 13 inç MacBook Pro geliyor! İşte tüm bilinen özellikleri

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.