Yeni Honor Magicbook 14 detaylanıyor: 20 saate kadar pil ömrü sunacak

Akıllı telefon modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran Honor, yakında şirket tarafından geliştirilen MagicOS for Windows özellikli birinci dizüstü bilgisayarı Magicbook 14 2022‘yi piyasaya sürecek. Yeni bilgisayarın tanıtımına az bir mühlet kala, şirket tarafından yeni bir tanıtım görseli paylaştı.

MagicOS ile argümanlı

Bildirilenlere nazaran Honor bilgisayarlara yeni bir kullanıcı arayüzü, daha pak bir görünüm ve geliştirilmiş pil dayanıklılığı üzere özellikler kazandırması beklenen MagicOS for Windows, tıpkı vakitte yakında çıkacak Honor dizüstü bilgisayarlar ve Honor akıllı telefonlar için kusursuz bir entegrasyon sunacak.

Bununla birlikte resmi Weibo hesabında Magicbook 14 2022’nin inanılmaz bir pil dayanıklılığına sahip olacağını söyleyen Honor, MagicOS’un ‘OS Turbo‘ özelliğinin iki kata kadar güç verimliliği sağlayacağını ve tek bir şarjda 20 saate kadar pil ömrü sunacağını argüman ediyor.

Honor Magic4 serisi Avrupa’ya geliyor

1 hf. evvel eklendi

Aygıtın teknik özelliklerine gelindiğinde ise Intel’in en yeni 12. Kuşak Core i5 ve i7 işlemcilerinden güç alması beklenen Magicbook 2022, isteğe bağlı olarak i5 işlemci Nvidia MX550 ya da i7 işlemci RTX 2050 donanım seçenekleri ile kullanıcılara sunulacak. Magicbook 14 2022’nin 16 Mayıs‘ta tanıtılacağı duyuran Honor, görünüşe nazaran MagicOS for Windows ile Apple’a benzeri halde kendi ekosistemini oluşturmayı hedefliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Dizüstü Bilgisayarlar Haberleri
  • Honor Magicbook 14 2022’den birinci ayrıntılar geldi

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.