Yeni Mac küçük modeli Studio Display yazılımında ortaya çıktı

Bilgisayar dünyasının yeni bir Mac küçük beklediği devirde Mac Studio sürprizi yapan Apple beklentileri bir mühlet ertelemişti. Yıl sonuna yanlışsız tanıtılması beklenen Mac küçük 2022, yonga seti tarafında sürpriz yapabilir. 

Yeni Mac küçük geliyor mu?

Studio Display yazılım kodlarında ortaya çıkan satırlar şimdi tanıtılmamış bir Mac küçük modeline işaret ediyor. Daha evvelki sızıntılarda da Apple M2 yonga setinin birinci olarak Mac küçük modelinde sunulacağı lisana getirilmişti.

Intel NUC Studio 12 Pro özellikleri sızdırıldı

1 hf. evvel eklendi

Apple M2 yonga seti Apple A15 dizaynını temel alıyor. 2 adet performans ve 8 adet verimlilik çekirdeği barındıran yonga setinde 10 çekirdekli bir grafik ünitesi yer alıyor. Böylelikle grafik tarafında mevcut Mac mini’den daha güzel hale geliyor. 

Yeni Mac küçük ayrıyeten Apple M2 Pro versiyonu da barındırabilir. M2 Pro versiyonunda 4 adet performans ve 8 adet verimlilik çekirdekleri bekleniyor. Bir ihtimal WWDC 2022 etkinliğinde ya da sonbahar aylarında tanıtılacak yeni Mac küçük yıl bitmeden de raflarda olacak. 
 

  • Anasayfa
  • Apple
  • Mac / iMac / Macbook / Mac Küçük Haberleri
  • Yeni Mac küçük neler sunacak?

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.