Yeni Mac Pro ve iMac Pro’nun çıkış tarihi hakkındaki kestirimler 2023’ü gösteriyor

Apple, 8 Mart’ta gerçekleştireceği aktiflikte birçok yeni aygıt tanıtacak. Bunlar ortasında M2 çipli 13 inç MacBook Pro‘da bulunmakta. Başka Mac cihazlarınında bu sene tanıtılması bekleniyor. Lakin yeni iMac Pro ve Mac Pro‘nun ne vakit tanıtılacağı hakkında bir bilgi şimdiye kadar yoktu. 

Analist Ming-Chi Kuo‘nun yakın zamanda paylaştığı Twitter gönderisi sayesindeyeni iMac Pro ve Mac Pro‘nun ne vakit tanıtılacağı hakkında ilk fikirler oluştu. Ming-Chi Kuo’nun yaptığı tahminse 2023 yılını işaret ediyor.

Apple yeni Mac modellerini Mart ayından itibaren tanıtacak

2 hf. evvel eklendi

 

Yeni Mac Pro ve iMac Pro, 2023 yılında tanıtılabilir

Analist Ming-Chi Kuo, Twitter’da yaptığı paylaşımda Apple’ın, 2022 yılında daha güçlü bir Mac Küçük‘yi tanıtmasını ve 2023 yılında da yeni iMac Pro ve Mac Pro’yu tanıtmasını beklediğini söyledi. Bu aygıtların özellikleri hakkında şimdilik bir bilgi bulunmasa da Apple’ın 8 Mart’ta gerçekleştireceği aktiflik, bu aygıtların özellikleri hakkında birkaç ipucu verebilir.

Kuo’nun iddialarında haklı olduğu varsayılırsa 2022, büyük olasılıkla M2 işlemciyle donatılan çeşitli taşınabilir Mac modellerine ayrılacak. 2023 yılı ise Apple’ın pro modellerinin bizi bekleyeceği bir yıl olacak üzere görünüyor.

  • Anasayfa
  • Apple
  • Mac / iMac / Macbook / Mac Küçük Haberleri
  • Yeni Mac Pro ve iMac Pro’nun çıkış tarihi sızdırıldı

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.