Yeni nesile özel Need for Speed, Kasım ayında geliyor

2021 yılı, Need for Speed markasının rastgele bir oyunu olmadan geçmişti. 2020 yılında çıkan Need for Speed: Hot Pursuit remasterından beri deneyim etmediğimiz oyun serisi, yakında geri dönecek. Gelen bilgiler, oyunun bu sene çıkacağını belirtiyor.

Sadece yeni jenerasyon için çıkacak

EA, son 4 Need for Speed oyununu Ghost Games’in geliştirmesinden sonra yeni Need for Speed misyonunu tekrar Criterion Games’e vermişti. Olağanda 2021 yılında çıkması planlanan oyun, DICE’ın Battlefield 2042 için takviye istemesinden ötürü ertelenmişti. Lakin VentureBeat’deri Jeff Grubb, oyunun bu sene çıkacağını belirtti.

PS5 için PS3 emülatörü geliştiriliyor olabilir

3 gün evvel eklendi

Jeff Grubb, EA’nin yeni Need for Speed oyunun kasım ayında sırf yeni jenerasyon için çıkartacağını belirtti. Daha evvel EA COO’su Laura Miele, oyunun eski nesile de geleceğini belirtmişti fakat Jeff’e nazaran EA, fikrini değiştirmiş durumda. Ayrıyeten Jeff, emin olmasa da oyunun Miami’de geçebileceğini belirtiyor. Dikkat çeken nokta ise Jeff’in oyunun PC versiyonundan bahsetmemesi. Lakin EA’nin Origin platformu ve Steam ile EA Play muahedesinden dolayı yeni oyunun PC’ye gelmeme ihtimali düşük görülüyor. Yeni Need for Speed hakkında önümüzdeki aylarda daha çok bilgi gelecektir.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Yeni nesile özel Need for Speed, bu yıl geliyor

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.