Yerli teşebbüsten büyük metaverse başarısı

Metaverse konsepti bilhassa oyun dünyasında değerli fırsatlar oluşturuyor. Yerli teşebbüsler de farklı projeler geliştirerek bu fırsatları değerlendirmeye çalışıyor. Metaverse Game Studios bu manada kıymetli bir muvaffakiyete imza attı.

Angelic The Game neler sunuyor?

Metaverse Game Studios tarafından geliştirilen anlatım odaklı strateji RPG oyunu Angelic The Game bu hafta değerli yatırımcıların olduğu kümeden 10 milyon dolar yatırım almayı başardı. Küme içerisinde Animoca Brands, Solana Ventures, Pantera üzere NFT oyun kesiminin kıymetli isimleri yer alıyor.

EtherRock NFT modülü bedavaya gitti

1 gün evvel eklendi

Solana ağında bilim kurgu odaklı bir metaverse dünyası kurmayı amaçlayan Angelic The Game oyununda NFT satışları için ANGL para ünitesi kullanılacakken idare ünitesi ise NEO-COIN olarak belirlendi. Yakın periyotta proje ön satışa başlayacak.

Metaverse Game Studios, İstanbul merkezli bir teşebbüs ve Erkan Bayol tarafından kuruldu. Türkiye’den olduğu kadar ABD’den de değerli geliştirici ve sanatkarlar teşebbüste yer alıyor. Teşebbüs ayrıyeten farklı yatırımcılarla da iştirak halinde.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Angelic The Game oyunu ilgi görüyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.