YouTube Go Ağustos’tan itibaren kullanılamayacak

Sorunlu internet irtibatı olan ve üst seviye akıllı telefonların çok satmadığı bölgelerde kullanıma sunulan YouTube Go, standart YouTube uygulamasından daha hafif bir kullanım sunuyordu. YouTube Go, artık pek kullanışlı olmadığı için ağustos ayında kullanılamaz hale gelecek.

Artık gerekli görülmüyor

YouTube grubu, YouTube alternatifi YouTube Go için yolun sonuna gelindiğini duyurdu. YouTube Go, daha hafif bir kullanım sunuyordu, ayrıyeten kullanıcılar görüntüleri daha sonra izlemek için indirebiliyordu. YouTube kadrosu, standart YouTube uygulamasına gelen performans güncellemeleri ve özellikler sayesinde artık YouTube Go’nun gerekli olmadığını belirtti.

Google Dokümanlar, yeni tablo araçları sunuyor

6 sa. evvel eklendi

Ayrıyeten YouTube Premium ile artık standart uygulama da görüntü indirmelerine müsaade veriyor. Kadro, yavaş internet ilişkisi olan beşerler için standart YouTube uygulamasına yeni iyileştirmeler geleceğini de belirtti. Google, YouTube Go kullanıcılarının standart YouTube uygulamasını indirmeye yöneltti.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • YouTube Go için yolun sonu gözüktü

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.