YouTube, müzikleri YouTube Music’te açmak için yeni kısayollar sunuyor

YouTube, 2019 yılından bu yana müzikleri YouTube Music‘te dinlemek için ana uygulamada kullanıcılara tekliflerde bulunuyordu. Platform, yeni bir düğmeyle artık ana uygulamada müzik görüntüsü açan kullanıcılara YouTube Music’e geçişi kolay hale getiriyor.

YouTube Music’e kolay geçiş

YouTube ana uygulaması, bir müzik açıldığında oynatma penceresinde direkt YouTube Music’e geçiş için bir düğmeye yer veriyor. Otomatik oynatma düğmesinin yanında yer alacak olan yeni düğme, direkt YouTube Music simgesi olarak görünüyor.

İkinci seçenekte ise uygulamanın görüntü başlığıyla oynatma penceresi ortasında ‘Sadece ses mi istiyorsunuz?‘ başlığıyla YouTube Music’e geçmek istenip istenmediği soruluyor. Ayrıyeten görüntü seçeneklerinin yer aldığı açılır pencerenin en alt kısmında da “YouTube Music ile Dinle” seçeneğine yer veriliyor.

Google, teknolojiyi daha kapsayıcı hale getirmek istiyor

2 gün evvel eklendi

Platform, üç farklı geçiş teklifine kullanıcılarına sunuyor. Yeni entegrasyonun genel kullanıma şimdi sunulmadığı bilinmekle bir arada birçok Android kullanıcısı için erişilebilir olduğu belirtiliyor. Şirket, kullanıcı geri dönüşlerine nazaran gelecekte seçenekleri azaltabilir yahut üçünü de genel kullanıma sunabilir.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • YouTube, müzikleri YouTube Music’te açmak için kısayollar sunuyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.