YouTube’a kanal üyeliği armağan etme imkanı geliyor

YouTube, yeni bir özelliğin testlerine başladı. Görüntü akış platformu artık hem içerik oluşturuculara hem de kullanıcılara fiyatlı kanal abonelikleri armağan etme imkanı sunuyor. Twitch‘te de yer alan bu özellik, YouTube’da küçük bir içerik oluşturucu kümesiyle test ediliyor.

1 ay boyunca ayrıcalıklara sahip olacak

YouTube , 2018’de içerik oluşturucuların görüntüde gösterilen reklamlar dışında bir gelir kaynağı elde edebilmesi için kanal üyeliklerini kullanıma sunmuştu. Şirket, yeni testiyle kanal üyeliklerine armağan sistemi getirmek istiyor.

Testi açıklayan bir Google takviye sayfası, tek bir satın alma sürecinde 5, 10 ve 20 olmak üzere muhakkak sayıda kanal üyeliği satın alınabileceğini ve canlı yayın sırasında sohbetteki başka izleyicilere ikram edilebileceğini söylüyor. İkram üyelik alan kullanıcılar, kanal üyeliği ayrıcalıklarına 1 aylık erişim elde edecek.

Google Çeviri, geçmişi hesaba kaydetmeye başladı

2 gün evvel eklendi

İkram kanal üyeliklerini küçük bir içerik oluşturucu kümesiyle test etmeye başlayan YouTube, kullanılabilirliği gelecek aylarda artıracak. Özelliğe erişim şu an için yalnızca masaüstünden sağlanırken şirket, taşınabilir erişilebilirlik üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • YouTube’a kanal üyeliği armağan etme imkanı geliyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.