YouTube’un Harika Teşekkürler özelliği genişliyor


Tanınan görüntü paylaşım uygulaması YouTube, birinci olarak geçtiğimiz yılın Temmuz ayında kullanıma sunduğu Üstün Teşekkürler özelliğiyle birtakım içerik oluşturucularının içeriklerinden para kazanmasını mümkün kılmıştı. Yakın bir zamandaysa YouTube, Harika Teşekkürler özelliğinin genişletildiğinden bahsetti ve özelliği tüm içerik üreticilerine sundu. Ayrıca içerik oluşturucularının bu özelliği nasıl kullanacağını anlatan bir görüntü da YouTube tarafından paylaşıldı.

WhatsApp küme telefon görüşmelerinde kişi sayısı 32’ye çıkıyor

3 gün evvel eklendi

İşte Üstün Teşekkürler Bahşiş özelliğinin kullanımı

YouTube yakın vakitte yayınladığı bir video ile eski adı İzleyici Alkışı olan Harika Teşekkürler özelliğinin ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını paylaştı. Bu özellik sayesinde beğendiğiniz içerik üreticilerine 2 ila 50 dolar ortasındaki dört mevcut kıymetten bahşiş verebilmektesiniz.

Bu özellik şimdi ülkemizde kullanıma sunulmadı. Yapılan güncellemelerle kullanılan ülke sayısı şimdilik 68 ile sonlu olsada YouTube‘un yaptığı yenilikler, Üstün Teşekkürler özelliğinin gelişmeye devam edeceğini ve daha çok ülkede kullanıma sunulacağını gösteriyor. Harika Teşekkürler özelliği ülkemizde kullanıma sunulmasıyla birlikte tek bir tıklamayla etkinleştirilebilecek ve masaüstü, Android ve iOS için YouTube Studio üzerinden kullanılabilecektir.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • YouTube’un Harika Teşekkürler özelliği genişliyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.