Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisinden birinci fragman geldi


Bildiğiniz üzere Amazon, Amazon Prime Görüntü için yüksek bütçeli bir Yüzüklerin Efendisi dizisi geliştiriyor. Geçtiğimiz saatlerde de diziden birinci resmi fragman geldi.

Netflix’in Marvel dizileri platformdan kaldırılıyor

1 gün evvel eklendi

Fragman daha evvel de açıklandığı üzere Üstün Bowl esnasında paylaşıldı. Birinci görsellerin paylaşılmasıyla birtakım tartışmalar ortaya çıkmıştı ki bu fragmanın akabinde da tartışmalar devam edecek üzere duruyor diyebiliriz. Dizi, 2 Eylül 2022’de Amazon Prime Görüntü üzerinden yayınlanacak. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Duyuruya nazaran dizinin özgün ismi The Lord of the Rings: The Rings of Power olacak. Ülkemizdeki ismi ise Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri olacak. Daha evvel de açıklandığı üzere dizi kozmostaki İkinci Çağ devrinde geçecek. Yüzüklerin dövülmesi, Karanlık Lord Sauron’un yükselişi ve Númenor’un destansı kıssası üzere İkinci Çağ’daki birçok kıymetli mevzuyu işleyecek.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Fragman

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisinden birinci fragman geldi

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.