Zoom, Mac’lerde görüşmelerden sonra mikrofonun açık kalma kusurunu düzeltti

Tanınan görüntü konferans platformu Zoom, birçok kullanıcı tarafından bir konferansın sonlandırılmasına karşın mikrofonun devre dışı bırakılmadığına dair gelen raporlardan sonra Mac uygulamasında yaşanan bu yanılgıyı düzelttiğini duyurdu.

Zoom yanılgıyı düzeltti

Kullanıcılardan birçok rapor gelmesiyle bir arada Zoom, görüntü konferanstan ayrıladıktan sonra bile turuncu mikrofon kullanımda göstergesinin görünmesine neden olabilecek bir kusur olduğunu onayladı. Bir mühlet evvel, bir kullanıcının mevcut sorunu lisana getirmesi üzerine şirketten yanılgının düzeltildiğine dair bilgi paylaşıldı.

Apple, istenmeyen izlenmeyi engellemek için AirTag’i güncelliyor

1 gün evvel eklendi

Zoom, bir toplantıdan, davetten yahut web seminerinden ayrıldıktan sonra mikrofonun kapanmadığı yanılgısını yaşayan kullanıcıların MacOS uygulamalarını güncelleyerek sürüm 5.9.3‘ü kullanabileceklerini duyurdu. Ayrıyeten, yaşanabilecek bir yanılgın en süratli biçimde kullanıcıya ulaştırılabilmesi için kullanıcıların otomatik güncellemeyi açmalarını tavsiye ediyor.

  • Anasayfa
  • Apple
  • Mac / iMac / Macbook / Mac Küçük Haberleri
  • Zoom, MacOS için bir kusur düzeltmesi yayınladı

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.