Zoom ve Twitch entegrasyonu tamamlandı

Pandemi periyodunda adeta sıçrama yapan Zoom kullanımı olağanlaşma ile birlikte haliyle düşmeye başladı. Firma bu etkileşimi kaybetmemek ismine yeni entegrasyonlar ile kullanıcıya ulaşmaya çalışıyor.

Zoom ve Twitch iştiraki

Zoom yaptığı açıklamada bundan sonra canlı yayınların yahut sunumların yerleşik olarak Twitch üzerinden de yapılabileceğini duyurdu. Zoom ve Twitch hesaplarını eşleştirdikten sonra Live on Twitch tuşuna basarak kolay bir halde yayını başlatabiliyorsunuz. Daha evvel link ekleme yahut yayın araçlarını ayarlama üzere biraz daha zhmetli usullerle ilişki kurulabiliyordu.

Zoom ve Liminal paydaşlığı

2 ay evvel eklendi

Zoom biraz daha gayeye yönelik bir platform ve daima girip taramak biçiminde bir kullanıcı etkileşimi yok. Twitch ise her saniye binlerce yahut on binlerce ziyaretçiye mesken sahipliği yapıyor. Haliyle bir entegrasyon bu açıdan Zoom için avantaj sağlayacak. Öbür taraftan yayın yapmak isteyenlerin Twitch yayın siyasetlerini gözden geçirmeleri tavsiye ediliyor.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Zoom yayınları Twitch üzerinde

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.