ZTE’den cebe sığan bulut tabanlı bilgisayar

İnternet irtibat suratlarının bugün tatmin edici noktalarda olması haliyle bulut tabanlı tahlillerin de yaygınlaşmasını sağladı. Bulut üzerinden sanal bilgisayar ve hatta sanal oyun sistemi bile elde etmek mümkün. ZTE bu konsepti biraz daha ileri götürmüş.

ZTE Taichi W100D bulut bilgisayarı

ZTE tarafından tanıtılan Taichi W100D bulut bilgisayarı görünüş olarak bir USB ilişki merkezine benziyor. Güç bir USB Tip-C irtibatı üzerinden sağlanırken ekran çıkışı için de HDMI kontağı mevcut.

ZTE Nubia Z40 Pro manyetik kablosuz şarj teknolojisi sunacak

3 hf. evvel eklendi

4 adet USB girişi ile fare ve klavye üzere ekipmanlar bağlanabiliyor. WiFi ve Bluetooth kontakları unutulmamış. ZTE bulut üzerinden sistemin 100Kbps ve 20Mbps aralığında bant genişliği sağladığını belirtiyor. Yüksek çözünürlüklü kodlama tahlili LCHD ile birlikte düşük süratlerde bile en optimal deneyim hedeflenmiş.

ZTE Taichi W100D bulut bilgisayar sistemi ne çeşit hizmetlerden faydalanacak ve bu hizmetlerin fiyatları neler olacak şimdilik açıklanmadı lakin önümüzdeki periyotta bu çeşit tahlilleri daha çok görecek üzereyiz.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Kasa Haberleri
  • ZTE Taichi W100D tanıtıldı: İşte özellikleri

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.